Kullanıcı Girişi
 
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Üye Ol | Şifremi Unuttum
        Ürünler
  
  
  
        Sepetim
 
        Döviz Kuru
 
USD Alis Satis
EUR Alis Satis
sAlisS AlisSa
        Haberler
 
        En Çok İncelenenler
 
  »  LAMİNE TERMAL ETİKET
  »  SİLVERMAT (PP) ETİKET
  »  RESİN RİBON
  »  WAX RESİN RİBON
  »  VELLUM ETİKET
        Bankalar
 
        Güvenlik Sertifikası (SSL)
 
   Kurumsal Kimlik     
Sektörde kalite sandartlarını, ürün çeşitliliğini ve müşteri memnuniyetini benimseyerek barkod ürünleri pazarındaki payını giderek artırmaktadır.

Halen değişik alanlardaki ithalat ve ihracatı kapsayan dış ticaret faaliyetlerini yürütmekte olan BSE ETİKET , kalite anlayışı , müşteri memnuniyeti felsefesi ve en önemlisi geleneksel ticari ahlak prensiplerine bağlılık noktasındaki hassas tavrıyla etiket piyasında adından söz edilen seçkin bir firma haline gelmiştir.

BSE ETİKET ürünlerini uygun fiyatlarla sizlere sunmakta, ithalatını yaptığı ürünlerde daima stoklu çalışmaktadır.

Ürün portföyümüzün genişlemesi ile değişik sektörlere yönelik çözüm imkanlarımız artmıştır. Tekstil, süpermarket / market, eczaneler, kuyumcular, benzin istasyonları, kargo / kurye firmaları, bankalar, orduevleri, askeriye, SSK Hastaneleri, oteller, stadyumlar, kütüphaneler hizmet verdiğimiz sektörlerden sadece bir kaçı.
 
»Misyonumuz ;  
Bursa ve Türkiye genelinde tanınmış bir marka olan, Ürün kalitesi, üretim teknolojisi ve hizmet anlayışı ile Etiket ve Barkod dünyasında örnek alınan, Tedarikçiler ve çalışanlar tarafından öncelikli tercih edilen, Çevre ve topluma karşı duyarlılığı ile tanınmış bir firma olmak.
»Vizyonumuz ;  
Bursa ve Türkiye pazarında Etiket ve sarf malzemeleri olarak (Baskılı ve baskısız etiketler, ribonlar, barkod yazıcılar, barkod okuyucular) hizmet veren. Müşteri odaklı, yeniliklere açık, teknolojik gelişmeleri takip eden, hızlı servis veren, kalitesini sürekli kılan, eğitime önem veren, çağdaş, çevreci ve köklü bir kuruluşuz,
BSE ETİKET VE BARKOD SİSTEMLERİ Gizlilik Politikamız Tüketici Hakları Teknik Servis Kullanıcı Sözleşmesi İletişim